• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Адміністрація

/Files/photogallery/20180410_133313.jpg

Гайдай Ірина Миколаївна - директор

Комунального дошкільного навчального закладу

№2 "Сонечко"

Ірина Миколаївна - компетентний сучасний керівник. Виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє ефективними методами і прийомами організації освітнього процесу, зміст якого визначається Базовим компонентом дошкільної освіти. Керівник формує колектив закладу як дружню команду однодумців у якій панує творча атмосфера та доброзичливий психологічний мікроклімат. Ірина Миколаївна - користується авторитетом серед колег та батьків вихованців. ЇЇ особисті якості - пунктуальність, відповідальність, цілеспрямованність, допомагають здійснювати якісне керівництво.

Моє кредо:

"Обрати професію за покликанням і присвятити їй життя - це справжнє щастя".

Моя професія

Директор ЗДО дуже складна та кропітка професія. Від кого залежить грамотна робота дошкільного навчального закладу? Звісно, насамперед, від керівника. У тому, що директор має бути хорошим керівником, організатором, ніхто не сумнівається. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника - це уміння створити грамотний колектив.
Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює має, насамперед, розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.
Директор дитячого садочка повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх педагогічною культурою. Керівник має бути на дві голови вище у своїх знаннях, адже, якщо немає педагогічної грамотності, культури у директора, годі цього вимагати і від колективу.

Основна роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.

Роки, проведені поряд з дітьми… Бачити те, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості - чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку? Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою.
Завданням педагогічного колективу, який я очолюю є створення умов для розвитку компетентної особистості, поліпшення якості освітнього процесу, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії з батьками. Зміст освітньої роботи з дітьми нашого дошкільного закладу відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти України – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей.

Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками. Тому запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт.
Сподіваємось, що кожен знайде тут для себе корисну та цікаву інформацію. Святий обов’язок і почесна місія у мене, як у керівника дошкільного навчального закладу - створити сучасний дитячий садок, в якому буде щасливою кожна дитина. Мої мрії в життя допомагають втілювати однодумці, мої колеги. Я переконана в тому, що педагогічні зусилля одного педагога мало ефективні: для якісних змін у межах організації потрібна команда професіоналів, яка здатна творчо вирішувати завдання.
На це спрямована в дошкільному закладі робота різних фахівців: вихователя-методиста, практичного психолога, старшої сестри медичної, вихователів, музичного керівника, інструктора з фізичного виховання тощо.

Шановні батьки!

Ми раді і вдячні тому, що Ви обрали саме наш дитячий садок для своїх дітей. Сподіваюсь на те, що час, проведений в «Сонечко», стане радісним, цікавим не тільки для ваших дітей, а й для Вас. Разом з Вами ми допоможемо нашим дітям пізнати дошкільне дитинство, підготуватися до школи, навчитися товаришувати, радіти життю і людям! Бажаю всім радості, сімейної злагоди!

Заходьте на наші сторінки - і спілкуймося разом!

З повагою - директор КДНЗ №2 «Сонечко»

Кiлькiсть переглядiв: 471