• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша історія

Наша історія

/Files/images/IMG_0032.jpg

Сонячного ранку 18 червня 1996 року при сприянні Вознесенської міської ради, міського голови Гержова Ю.І., Управління освіти міської ради в урочистій обстановці відкрився дитячий садок №2 "Сонечко".Широко відкривши двері він гостинно запросив до себе малят ІІІ мікрорайону.
З материнською любов'ю зустріли малят вихователі на чолі із завідуючою Ставніченко С.М.

З перших днів функцінування закладу колектив за допомогою батьків з великою енергією та старанням взявся за створення для дітей затишку естетичного оточення.
Вихователі: Конська О.Л., Кондратієва Т. М., Сагайдак І.В., Репчинська О.Г., Староста О.В.; музичний керівник: Добровольська О.Р.; помічники вихователів: Лагерна Т.Т., Кондратієва Н.В., Літвінова Г.Н., Петрик В.С., Чайка А.В., Музика Т.М.; кухарі: Федорщевська Т.Г., Кожухар Л.В.; медсестра: Меланіч Л.В.,; завгосп: Ануфрієва Н.В.; психолог: Букіна О.В. відповідально відносяться до своїх обов'язків, роблять все можливе, щоб діти почували себе в садочку комфортно і вільно.

Спливали непомітно роки... І ось уже більше 620 дошкільнят підготували до навчання в школі педагоги "Сонечка".
За 19 років зміцніла матеріальна база дитячого садка. На малят чекають світлі просторі групові кімнати, затишні спальні, ігрові майданчики.
У садочку створено умови для повноцінної ігрової та навчальної діяльності.
Збагатився і банк творчих надбань педагогів. Напрацьовано багатий матеріал з екологічного виховання, з формування у малят національної свідомості та гуманістичної моралі, оформлено досвід роботи з громадянського та правового виховання дошкільнят.
Сьогодні зусилля педагогів спрямовані на вирішення пріоритетних завдань:
1.Формування здорового способу життя, бережливого ставлення кожної дитини до власного здоров'я.
2.Активізація пізнавальної діяльності дошкільників в процесі ознайомлення з природою.
3.Продовжувати працювати над розвитком трудового виховання на основі оволодіння дітьми соціальним досвідом, формуванням самостійності, творчості, активності, ініціативності.
4. Виховання патріотизму у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.

Поспішайте, поспішайте

Всім знайомим передайте,

Бо працює наш садок

Для усіх-усіх діток.

Буде у садочку свято,

Буде там віршів багато,

Ігри, танці та пісні

Поспішайте всі сюди.

Кiлькiсть переглядiв: 290