• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому

/Files/images/sun103.png

Що треба знати про електронну чергу в дитячий садок!

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що кількість місць в дошкільних навчальних закладах міста обмежена. У зв’язку із цим, щоб своєчасно та правильно сформувати групи, щоб кожна дитина в місті була забезпечена дошкільною освітою, просимо батьків, починаючи з моменту отримання свідоцтва про народження, створити заявку на порталі "Електронна реєстрація в ДНЗ".

Нагадуємо, що всі дошкільні навчальні заклади міста Вознесенська приймають дітей на виховання тільки за наявності направлення, роздрукованого з порталу електронної реєстрації працівниками Управління освіти Вознесенської міської ради.

Бажаючим зареєструватися повідомляємо, що для отримання місця в електронній черзі необхідно зробити наступне:

- зареєструватися на сайті https://reg.isuo.org/;

- ознайомитись з інструкцією з електронної реєстрації для батьків;

- заповнити форму у розділі «Мої заявки»;

- підтвердити заявку, а саме - прикріпити електронну скан-копію чи фотозображення оригіналів документів у вказані поля заявки (свідоцтво про народження дитини; документ, що підтверджує наявність пільг);

- підтвердити наявність документів протягом 10 робочих днів з дня подання заявки, звернувшись до управління освіти за адресою: вул. Кібрика, 8.

(Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді).

Важливо пам'ятати!

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заявки Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. За необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи в управління освіти.

Для полегшення роботи на порталі рекомендуємо перед початком роботи ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків, яку Ви можете отримати у дошкільних навчальних закладах міста або безпосередньо на сайті після реєстрації.

Також, у разі виникнення питань, Ви можете звернутись за консультацією до управління освіти у телефонному режимі - (05134) 4-50-15, (05134) 3-20-79 або електронною поштою (uovmr@ukr.net).

Контактна особа: Романова Тетяна Михайлівна, секретар Управління освіти Вознесенської міської ради.

Для зручності мешканців міста Управлінням освіти Вознесенської міської ради складено графік прийому громадян щодо реєстрації до черги в ДНЗ міста.

Графік прийому громадян працівниками Управління освіти Вознесенської міської ради щодо реєстрації до електронної черги в дошкільні навчальні заклади

Щоденно з 13:00 до 16:00

П

Кiлькiсть переглядiв: 344